חממה עסקית לרעיון

ליצירת קשר ולבירור פרטים נוספים:


רשימת חממות/סביבות עבודה נוספות:

Esheet
WeDream
העמותה להעצמת נשים
Nashim.Biz
HAC
MEET
ZELL
SifTech
Campus Tel Aviv
Termiks
hamifal
Coworking Israel
Moshava Hofsheet – Makom Bazman
Bizrael
CoSpace
PICO Jerusalem
Jerusalem Startup Hub
Hubanana
FaceCheck

במקום בו תעבדו על הרעיון שלכם משלב הרעיון ועד לרמת מוצר, אב-טיפוס או לפחות הוכחת היתכנות צריכים להיות לכם מינימום משאבים לשירותכם: סביבת עבודה לכם ולעובדים, ציוד משרדי, שירותים משרדיים כמו חדר ישיבות, טלפון, פקס וכו’.

אתם יכולים לעבוד מהבית, אבל יש כמה סביבות עבודה מאוד נעימות, יעילות ואף כאלה שמקנות סביבה עסקית-יזמית תומכת לסטארטאפים ואני אפרט פה כמה:
Tech-Loft
שתי קומות משרדים בתל אביב עם חללים מרכזיים ואפשרות להשכרת משרדים פרטיים. מקבלים גם ייעוץ עסקי ומפגשים עם משקיעים. סוג של חממה בעלויות די נמוכות, ללא לקיחת מניות או אחוזים במיזם שלכםץ היתרון הוא שאין מגבלת זמן. יש רק את עניין התשלום שהוא גבוה יחסית.
The Library
עירית תל אביב  מספקת חלל משותף ליזמים בעלות מאוד נמוכה לאדם עם מגבלת זמן ל-4 חודשים ומדי פעם יש הרצאות ליזמים.
The junction
קרן הון הסיכון ג’נסיס מנהלת את המקום בתל אביב. מדובר במיתחם משותף ועבור מאות שלקים בודדים אתם מקבלים מקום במתחם, מקבלים עזרה מאחרים ואחת לשבוע יש הרצאות ממנטורים ובעלי עניין. קיימת מיגבלה של 3 חודשים אבל מצד שני יש הפריה הדדית והכוונה.
* Top Center
חממת הי-סנטר מציעה משרדים וחללים משותפים לכמה עשרות בודדות של יזמים על בסיס של מקום פנוי. היזמים גם משתתפים באירועי יזמות והרצאות בעלי מקצוע. אין מגבלה של זמן והתשלום החודשי נמוך. יזמים מצטיינים יקבלו מימון מחממת הי-סנטר להמשך פעילותם.
* The Hub
מספקים שירותי משרד מלאים תמורת קצת מעל 100שקל ליום וכ-1,500שקל ללא הגבלת זמן. המקום מציע סיוע מקצועי לכל מה שצריך יזם כמו עורכי דין, רואי חשבון, מנטורים עסקיים, עזרה בשיווק, בכתיבת תכנים והקמת אתר אינטרנט.
* EISP התוכנית של 8200. בטעות חושבים שמדובר בתוכנית רק לבוגרי 8200 אבל יתקבלו יזמים גם מתחומים אחרים. מדובר בתוכנית למספר חודשים בעלות של כמה מאות שקלים לאדם/יזם. עיקר העבודה מרוכזת למשך שבועיים ובסיומה מתקיימת מצגת מול משקיעים. העבודה היא מול מנטורים ויועצים.
* The Hive היא תוכנית שמיועדת לקבוצות של יותר מיזם אחד שלפחות אחד מהם הוא עולה חדש. משרך התוכנית היא חצי שנה ובמהלכה נפגשים היזמים ומלווים על ידי מנטורים מקצועיים ונותני שירות.
רוצים לראות את כל המפה של כל המיזמים, המאיצים, המנבטות, סביבות העבודה וכו? תסתכלו פה

© 2013-2014 אופיר פרום כל הזכויות שמורות Premium theme by ThemeSmarts